Уявляєте, в ньому всього 3 інгредієнта! Цікаво? Тоді починаємо готувати.
Вершки для цього десерту повинні бути жирними і підсолодженими. Такі можна знайти в магазині, вони призначені для збивання. Якщо у вас тільки звичайні вершки, додайте трохи цукрової пудри під час збивання. Смак торта буде змінюватися в залежності від того, які вафлі ви виберете: молочні, шоколадні або горіхові.
Інгредієнти:
- Вершки – 250 г
- “Нутелла” – 3 ст. л.
- Вафлі – 300 г
- Фундук – за смаком
Приготування:
- Влийте вершки в глибоку миску і збийте міксером до легкого загустіння. Додайте 2 ст. л. шоколадної пасти і продовжуйте збивати до отримання крему.
- Змастіть прямокутну форму розміром 21х11 см соняшниковою олією і застеліть харчовою плівкою. Розподіліть по дну невеликий шар крему.
- Зверху викладіть ряд вафель і змастіть їх кремом. Чергуйте шари (повинно вийти 3 вафельних ряди), закінчивши збірку торта кремом.
- Замотайте десерт харчовою плівкою і приберіть в морозильну камеру на 2 години. Переверніть торт, приберіть плівку і прикрасьте за смаком горіхами.
Сподобався рецепт? Тоді зберігайте і діліться фотографіями своїх кулінарних шедеврів!