Всього 3 продукти. Відновлення мікрофлори кишечника.

У наш час можна зустріти людей, яких турбують захворювання шлунково-кишкового тракту. До цих захворювань можна віднести виразки шлунка і 12-палої кишки, панкреатит, камені в жовчному міхурі, гастрит, коліт. Людям доводиться вдаватися до застосування пробіотиків. За деякими даними пробіотики осідають у верхніх частинах шлунково-кишкового тракту і не добираються до необхідної точки. Можна використовувати ферментовані продукти.

Ферментовані продукти.

До ферментованих продуктів можна віднести їжу, яка була виготовлена ​​за допомогою сквашування. Перевага такого продукту полягає в тому, що він здатний привести в баланс шлунковий сік, а також поліпшити травлення. Овочі і фрукти мають здатність поліпшення травлення. У деяких людей спостерігається знижена вироблення шлункового соку. Саме ферментовані продукти повинні сприяти підвищення рівня цього соку. Люди, у яких підвищена кислотність шлунка теж можуть скористатися ферментованим продуктами. Вони мають здатність захищати стінки шлунка від впливу соляної кислоти. Натуральні пробіотики необхідні для підвищення імунітету, і для боротьби з різними інфекціями. Ферментовані продукти необхідні для нейтралізації ракових клітин в організмі людини.

Які продукти можна віднести до групи ферментованих?

Квашена капуста.

У такий продукт не треба додавати бактерії, щоб його ферментувати. На поверхні цього продукти вже є такі. Перед закваскою потрібно додати сіль так, як сіль має здатність придушення розмноження бактерій. Процес придушення повинен відбуватися до тих пір, поки не відбудеться виробництво достатньої кількості кислоти з боку лактобактерій. Капуста є володарем вітаміну С. Цей вітамін необхідний, щоб клітини організму не старіли передчасно. У ній також присутні і інші корисні для організму вітаміни, необхідні для нормального функціонування органів шлунково-кишкового тракту.

Суміш різних овочів.

Овочі допомагають нормалізувати мікрофлору кишечника і тримати рівень тиску на нормальному рівні. Для приготування суміші необхідні: нарізана капуста, тонко нарізаний буряк, свіжий кріп і кілька зубчиків очищеного часнику. Овочі потрібно покласти в 3 літрову банку. Вони повинні заповнити 2/3 об’єму банки. Далі потрібно залити водою до заповнення. Потрібно залишити бродити на пару тижнів при кімнатній температурі, після чого поміщаємо в холодильник.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал