Як приготувати панірувальні сухарі в домашніх умовах – простий покроковий рецепт з фото

Готуємо за 20 хвилин натуральні домашні панірувальні сухарі по дуже швидкому рецепту з покроковими фото

Панірувальні сухарі в домашніх умовах – покроковий рецепт з фото

Сьогодні я пропоную вам приготувати панірувальні сухарі в домашніх умовах. Здавалося б, що це абсолютно не потрібно, так як в магазині і так можна купити сухарі, плюс до всього, коштують вони не дорого. Але ось ви навряд чи знаєте, з якого хліба зроблені ці сухарі, правда? Що ж стосується домашнього виробництва, тут ніяких сумнівів, беремо свіжий батон, сушимо і кришимо.

Плюс до всього, рецепт швидкий – буквально 20 хвилин і сухарі готові. Також ви можете зробити більш цікавий варіант – до подрібнених сухарів можна додати сухий часник, паприку, спеції різні – вийде шикарна заготовка для відбивних або котлет. Зберігати їх потрібно в скляній сухій банці.

Інгредієнти:

  • Батон білий – 6-8 скибочок

Як приготувати панірувальні сухарі в домашніх умовах

Підготувати продукти за списком. Вибрати свіжі скибочки батона, при бажанні підготувати також спеції.

Включити і прогріти духовку до 180 градусів. Підготувати грати. Перекласти на решітку будь-яку кількість скибочок батона. Переставити грати в духовку, запікати скибочки 12-15 хвилин.

Через зазначений час акуратно дістати грати з духовки. Дати пару хвилин, щоб скибочки рум’яного батона злегка охолонули.

Підготувати чашу кухонного блендера, скибочки батона поламати на шматочки і перекласти в чашу.

Включити блендер, протягом декількох хвилин подрібнити рум’яний батон в крихту. Якщо плануєте робити ароматні сухарі, всипати всі спеції, ще раз добре все збити.

Перекласти сухарі в чисту суху скляну банку і закриття сухою кришкою. Зберігати сухарі можна стільки, скільки вам потрібно.

Смачного!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал